kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: sekretariat@zsnr1-kosciuszko.pl

20 marca 2024 roku w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie odbył się po raz szósty Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski. Tematem przewodnim tegorocznej rywalizacji było: ,,Barbie na wybiegu”. Głównym celem konkursu było promowanie kształcenia zawodowego, w szczególności zawodu fryzjer. Ponadto konkurs stał się okazją do rozwijania indywidualnej kreatywności uczniów i umiejętności fryzjerskich oraz poczucia piękna, harmonii i estetyki.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice Branżowej Szkoły I Stopnia, kształcące się w zawodzie fryzjer: Iga Hawryluk, modelka Emilia Banach z kl. 2 msf i Julia Wawrzyszuk, modelka Nikola Leszczyńska z kl. I msf. Opiekunem była pani Anna Ziemińska-Chojnacka.
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby
 
kf