kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: sekretariat@zsnr1-kosciuszko.pl

 

27 marca 2024 roku w KDK odbył się finał VII edycji powiatowego konkursu The Voice of Głowacki, którego organizatorem jest Zespół Szkół Nr 2 im. B. Głowackiego oraz Krasnostawski Dom Kultury. Naszą szkołę reprezentowała Julia Muda z klasy 1 tse. 

W VII edycji konkursu o  tytuł The Voice of Głowacki walczyli: Maja Szostak, Julia Muda, Klaudia Żuk, Grzegorz Gierula, Natasza Soboń, Aleksandra Skrzypczuk, Oliwia Nosal, Lena Bielesza, Lena Kuśmierczyk

Jurorzy w składzie: Michał Antoniak, Damian Chabros, Patryk Staszczyk i Sławomir Bandosz do ścisłego finału wybrali: Maję Szostak, Aleksandra Skrzypczuk, Natalię Soboń i Lenę Bieleszę. 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. 

Laureatką I miejsca została Aleksandra Skrzypczuk

II miejsce wywalczyła Natasza Soboń

III miejsce zajęła Maja Szostak

IV miejsce zajęła Lena Bielesza

Laureatką Nagrody Publiczności została Natalia SobońNajlepszy głos „Głowackiego” wybrany

julia

IMG 7727