13 grudnia 2023 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Krasnymstawie odbyła się debata międzyszkolna poświęcona projektowi „Mocni energią - poprawa efektywności energetycznej i wykorzystanie energii odnawialnej w szkołach powiatu krasnostawskiego”. Wydarzenie skupiło się na podnoszeniu świadomości ekologicznej uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie krasnostawskim. 10-cio osobowa grupa uczniów z naszej szkoły - Amelia Szadura, Karolina Ciepałowicz, Karolina Rosolińska, Sylwia Rosolińska, Ewelina Magier, Katarzyna Baran, Natalia Rudnik, Aneta Rolnik pod opieką Pani Jolanty Jóźwiak oraz Pani Agaty Jędruszczak miała za zadanie zaprezentowanie wcześniej przygotowanej prezentacji multimedialnej na temat przeciwdziałania negatywnym skutkom zmian klimatu oraz zespołowe stworzenie plakatu podsumowującego zagadnienia omówione podczas wydarzenia, a następnie wymienienie się swoimi poglądami i myślami przed widownią składającą się z grupy 10 osób z każdej szkoły oraz opiekunami zespołów projektowych i dyrekcją.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie uczą się i tabela

Może być zdjęciem przedstawiającym 16 osób i tekst