kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

 

 

  MG 3545 Copy

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

29 listopada Samorząd Uczniowski przygotował wróżby andrzejkowe dla wszystkich uczniów i nauczycieli ZS nr 1 w Krasnymstawie.

W tym dniu korytarz na pierwszym piętrze został zamieniony w "KĄCIK  WRÓŻB". Organizatorzy przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość, wróżyli również z kart, magicznych serc, losów, kolorów  oraz „tarczy finansowej”. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był również obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wiele śmiechu i radości dostarczały młodzieży i nauczycielom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

www

 

 

 

 and


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo