kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

 

 zawody

Zawodowy strzał w 10”

28 listopada 2019 r. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyła się GIEŁDA SZKÓŁ- „Zawodowy strzał w 10”. Celem wydarzenia było  zachęcenie uczniów do podejmowania nauki w szkołach zawodowych (w technikach i  w szkołach branżowych). Giełda szkół ma na celu pomoc absolwentom klas VIII w świadomym wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.Organizatorami tej imprezy byli: Lubelski Kurator Oświaty w Lublinie oraz Starosta Krasnostawski.Podczas spotkania zaprezentowały się szkoły z terenu powiatu krasnostawskiego oferujące kształcenie w technikach i szkołach branżowych. Uczniowie naszej szkoły przygotowali atrakcyjne stoiska zachęcając odwiedzających do wyboru przyszłej szkoły.

ZS Nr 1 to szkoła z TRADYCJĄ - Kształcimy zawodowo  !!! 

Oferta edukacyjna 2020/2021

Technikum:

  • Technik budownictwa
  • Technik ekonomista
  • Technik mechanik
  • Technik pojazdów samochodowych
  • Technik usług fryzjerskich
  • Technik żywienia i usług gastronomicznych

Szkoła branżowa oferuje kształcenie w zawodach:

  • Kucharz
  • Mechanik pojazdów samochodowych
  • Murarz-tynkarz

 

 

 


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo