Strona w przebudowie.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Uwagi i sugestie dotyczące strony prosimy kierować na adres: zspnr1kras@gmail.com

Kontakt z sekretariatem: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

Zawody powiatowe piłki siatkowej chłopców odbyły się 14.01.2019 r. w MOSiR w Krasnymstawie.
Udział wzięły 4 drużyny: I LO im. Władysława Jagiełły, II LO im. C.K.Norwida, ZSP nr 1 i ZSP nr 2.
Nasza drużyna w składzie: Grzegorz Dąbek, Kamil Zacharzyński, Łukasz Grabczak, Sebastian Staszak (4TPB), Krystian Pokora, Maciej Zygrent, Łukasz Weremko, Sebastian Wakuła (3TP), Rafał Przysiężniak (2TB), Łukasz Źyłowski (1TP) zajęła 1 miejsce i tym samym zdobyła Mistrzostwo Powiatu. Opiekun: Małgorzata Gadomska-Matycz.

Gratulacje dla naszych uczennic !!! Zdobyły I miejsce !!! 🏆🥇🏆
Dnia 26 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej odbyła się powiatowa "licealiada" w halowej piłce nożnej dziewcząt.

piłka nożna

P 20170928 103856 CopyW czwartek 28 Września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 19 rajdzie organizowanym przez PTTK. Trasa przebiegała przez urokliwe miejsca naszej najbliższej okolicy z początkiem w Krasnymstawie(park miejski) i dalej przez Namule – Wielkopole – Białkę -Krakowskie Przedmieście. Trasa liczyła 38 km z metą w Krasnymstawie(zaułek nadrzeczny). Po przebytej trasie na rowerzystów czekało ognisko oraz prowiant. Na podsumowanie odbył się konkurs sprawnościowy który tradycyjnie wygrała reprezentacja naszej szkoły w składzie Paweł Krzywicki, Miłosz Luchowski i Krystian Dubiel(kapitan).

{gallery artykuly/2017/rajd_rowerowy}

20170408 145615 00001W dniu 8 kwietnia 2017 roku młodzież z naszej szkoły wzięła udział w wycieczce do Lublina w celu dopingowania na żywo   meczu piłki nożnej pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Wisłą Płock.

Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji projektu z UM Krasnystaw   dla osób zainteresowanych piłką nożną.

Drużyna Górnika Łęczna po bardzo dobrej grze w pierwszej połowie meczu wygrywała 2 : 0 ostatecznie przegrała 2:3 .

Organizatorem wycieczki był UKS ,, Zetka „ oraz ZSP nr 1 w Krasnymstawie.

Koszty transportu został pokryty ze środków UM Krasnystaw w ramach realizacji projektu oraz ze środków ZSP nr 1 w Krasnymstawie.

Opiekunami byli: Ewa Guziuk Leszek Dworucha

{gallery artykuly/2017/mecz_GL_WP}

DSC 0096 00004W dniu 25.04. 2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie odbyły się IX Mistrzostwa Powiatu Krasnostawskiego w wyciskaniu na ławeczce poziomej.               Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy ,,Zetka’’ obchodzący w tym roku 15 lecie swojego istnienia.

Celem tych zawodów jest propagowanie ćwiczeń kulturystycznych, walorów rekreacyjnych i zdrowotnych oraz realizacja harmonogramu umowy podpisanej z Urzędem Miasta Krasnystaw oraz Starostwem Powiatowym w Krasnymstawie.

Mistrzostwa powiatu skierowane były do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego.  Do zawodów zgłosiło się 25 zawodników. Do rywalizacji przystąpili zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.

Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Julita Błasiak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie, drugie miejsce zajęła Iwona Król również z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, a trzecie miejsce zajęła Maria Antoniak z Zespołu Szkół    nr 5 Gimnazjum w Krasnymstawie.

W kategorii do 60 kg pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Opat z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 85 kg.

W kategorii do 75kg triumfowałDamian Rajchert z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 110kg.

W Kategorii do 82,5 kg wygrał Bartłomiej Suszek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie ciężarem 130 kg.

W kategorii do 90 kg zwyciężył Patryk Hawryluk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 132,5kg.

W kategorii do 100 kg zwyciężył Sebastian Zakrzewski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 115 kg.

Koszty realizacji zawodów zostały pokryte ze środków pozyskanych w ramach realizacji zadania publicznego z Urzędu Miasta Krasnystaw, Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie oraz Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie.

Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.

Zarząd Uczniowskiego Klub Sportowy,, Zetka’’ serdecznie dziękuje sponsorom za ufundowanie dyplomów, pucharów oraz nagród indywidualnych.