kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

OTRZĘSINY 2019 

13 września 2019 roku w Zespole Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie odbyły się OTRZĘSINY klas pierwszych. Po oficjalnym przywitaniu przybyłych gości - uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami przystąpiliśmy do konkurencji i konkursów na wesoło.  Przedstawiciele starszych klas (SU) przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek zadania, którym musieli oni sprostać z gracją i wdziękiem w jak najkrótszym czasie. Konkurencje wymagały od pierwszoklasistów znakomitej pamięci, wykazania się sprytem, sprawnością fizyczną, kreatywnością i znajomością swojego zawodu. Najwięcej entuzjazmu wzbudziła jedna z wielu konkurencji: Na maxa w 126 p. Nikt nie spodziewał się aż takich wyników :). We wspaniałej atmosferze cała społeczność szkolna dopingowała swoim kolegom i koleżankom z klas pierwszych. Całą imprezę przygotował Samorząd Szkolny. 

otrz


plan200x200dziennik200x200kulinarni

lightbox

bip logo