kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

0B098E46-F98D-41D6-A798-149FF860C57A.jpg„Na świętego Andrzeja idzie z wróżby nadzieja….”

zatem andrzejkowe wróżby zawitały również w progi naszej szkoły. Mając na uwadze pradawny zwyczaj wróżenia w dzień świętego Andrzeja, Samorząd Uczniowski z opiekunami i przy wsparciu Pani Bogumiły Bęcal, przygotował interesujący kącik wróżbiarski. Każdy, kto do niego zajrzał, mógł zmierzyć się z interpretacją swojej przyszłości. Było przepowiadanie z tajemniczych kubeczków, odkrywanie imienia wybranków, wróżenie z ręki, smakowite ciasteczka z wróżbą, stawianie horoskopu na podstawie zainteresowań czytelniczych i wiele innych atrakcji. Przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród uczniów, ale i pracowników szkoły. Cieszymy się więc, że mogliśmy po raz kolejny przyczynić się do integracji społeczności szkolnej i umilić międzylekcyjny czas.

Samorząd Uczniowski.

 


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo