kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

wykrzyknik2Informacje dla poprawiających egzamin maturalny z języka angielskiego

Egzamin odbędzie się dnia 23 sierpnia 2022 o godzinie 9.00.

Oddanie krwi a dzień wolny od pracy - Ogólnopolski Związek Zawodowy  Pracowników Transportu

2 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pięknym przedsięwzięciu honorowego oddawania krwi. Koordynatorem i opiekunem młodzieży była pani Katarzyna Oleszczuk. Akcja jest organizowana przez RCKiK w Lublinie, w Krasnymstawie odbywa się w sposób mobilny na terenie Dworku Starościńskiego. Aby oddać krew, trzeba spełnić szereg wymogów – przede wszystkim należy mieć ukończone 18 lat. Poza tym nie można chorować przewlekle ani doraźnie, nie przechodzić przez ostatnie pół roku badań inwazyjnych, operacji itp. Nasi uczniowie w większości spełnili kryteria i mogli podzielić się dobrem, którego nic nie zastąpi. W akcji wzięła udział również młodzież z I LO im. Władysława Jagiełły pod opieką pani Agnieszki Kostrzanowskiej. Młodzież obu szkół była bardzo zadowolona i dumna z siebie. Zamierzają wziąć udział w następnej akcji za trzy miesiące. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą podzielić się krwią, do włączenia się w takie działanie, tym bardziej w obecnym, trudnym  czasie. Bo pamiętajmy, że dobro to jedyna rzecz, którą dzieląc - mnożymy.


Oferta szkoły - film promocyjny

plan200x200dziennik200x200kulinarnibudowlanka250zetka w hiszpanii

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo