kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

    stu

 20 stycznia 2019 roku był bardzo ważną datą dla uczniów i uczennic klas czwartych naszej szkoły. Po czterech latach zmagań z ciężką nauką tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem.

      Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19.00. Magdalena Demczuk z klasy IV Te i Łukasz Grabczak z klasy IV Tp mieli zaszczyt powitać wszystkich zgromadzonych. 

      Wyjątkowy nastrój studniówkowego wieczoru podkreślił Pan Wojciech Maślona, dyrektor ZSP Nr 1  kierując wiele pięknych słów do maturzystów, ich rodziców i wszystkich zaproszonych gości. Przesłanie do młodzieży zaprezentował Wicestarosta Krasnostawski Pan Marek Nowosadzki, który życzył maturzystom, aby spełniły się ich wszystkie marzenia, a czekający za 100 dni największy w życiu sprawdzian-matura, zakończył się sukcesem. Bal studniówkowy  to również chwila podziękowań-chwila pełna wzruszeń. Były więc kwiaty    i podziękowania od młodzieży dla dyrekcji za stworzenie wspaniałych warunków do zdobywania wiedzy, następnie dla  wychowawców za opiekę i przygotowanie do dorosłości. Gorące podziękowania zostały również skierowane w stronę rodziców za wsparcie i opiekę.

     Część oficjalna nie mogła się obyć bez staropolskiego poloneza do muzyki Wojciecha Kilara z filmu "Pan Tadeusz’’ Było pięknie i dostojnie. Kolejne godziny upłynęły na świetnej zabawie, która trwała do białego rana.

     Tegoroczna studniówka zostanie na długo w pamięci jej uczestników. Ostatnia noc wolna od nauki i stresów związanych ze zbliżającymi się egzaminami oraz zmianami, jakie w życiu każdego maturzysty za chwil kilka nastąpią. Pozostaje nam wszystkim trzymać  kciuki aby za kilka miesięcy matura 2019 była też przyjemnym wspomnieniem.


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo