O wpływie szkół na kreatywność uczniów często słyszymy wiele niepochlebnych opinii na linii edukacja-nuda, jednakże oferta naszej placówki skierowana została na innowacyjne tory pragnąc rozwijając ich twórcze myślenie.

29 Listopada 2013 r. uczniowie szkół fryzjerskich z województwa lubelskiego walczyli o prymat podczas konkursu "Andrzejkowe Czary-Mary" w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Chełmie.

Reprezentujący nas uczniowie, szkolący się w Technikum Usług Fryzjerskich, wywalczyli pierwsze miejsca i stanęli na podium otrzymując ciekawe nagrody, a przede wszystkim uznanie Jury.

•      Miejsce 1 zdobyła Karolina Kowalczyk z klasy IV TF, współpracując z modelką Patrycją Rój w asyście Kamili Jawor.

•      Łukasz Suszek, wystylizowany przez wzorową uczennicę - Sylwię Kowalczyk, wywalczył 3 miejsce, prezentując się lepiej od samego Harrego Pottera.

•      Uczennica I TF – Paulina Maśluch otrzymała wyróżnienie, a Czarodziejka Paula Szczepanik podbiła serca męskiej części publiczności prezentując rzut Magiczną Kulą.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji dostępnej pod linkiem: http://goo.gl/FHe1Rt.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszego  rozwijania fryzjerskiej pasji!