kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: sekretariat@zsnr1-kosciuszko.pl

POZDROWIENIA ZE SŁONECZNEJ PORTUGALII
 
Tym razem zawiało nas do klimatycznej Portugalii, a dokładnie do portowego miasta Setubal, położonego około 30 km od stolicy kraju, Lizbony. Już sama podróż była dla nas przygodą, bo wielu z nas po raz pierwszy leciało samolotem. Jednak po kilkugodzinnym locie z przesiadką w Amsterdamie, staliśmy się doświadczonymi podróżnikami. Portugalia przywitała nas słońcem więc ciepłe kurtki schowaliśmy do szafy. Mieszkamy w rezydencji naszego portugalskiego partnera firmy EuroMind, organizującej nasz pobyt w ramach programu Erasmus+.
 
portugalia
 
po
 
Może być zdjęciem przedstawiającym mapa, Arktyka i tekst „Ocean Arktyczny AZJA Ocean Atlantycki, część północna EUROPA AFRYKA Ocean Atlantycki, część południowa.”
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst
 
Może być zdjęciem przedstawiającym ‎mapa i ‎tekst „‎Morze Bałtyckie Estonia Erasmus+ Zmienia życie, otwiera umysły Łotwa Irlandia Litwa Mo Mo Berlino Holandia Niemcy Londyn Belgia aryż Polska Warszawa Białoruś Kijów KиTB Czechy Słowacja Francja Austria Ukraina Mołdawia Węgry Rumunia Chorwacja Marsylia Barcelona Serbia Portugalia Madryt Lizbona Hiszpania Morze Czarne Włochy oRzym Morze Tyrreńskie Tunis تونس سر ه Algier الجزائر مدينة Grecja Bułgaria Stambut Ankara Turcja Ateny Αθήνα‎”‎‎