DSC 3748Dziś mieliśmy niezwykłe otrzęsiny klas pierwszych! To był dzień pełen śmiechu, zabaw i wspólnych doświadczeń, który na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Pierwszoklasiści przybyli na tę uroczystość z dużą dawką entuzjazmu i podekscytowania, gotowi do nowych przygód. Byli to nasi najmłodsi uczniowie, którzy właśnie stali się częścią naszej szkolnej rodziny, i ten dzień był dla nich wyjątkowy.

Podczas otrzęsin mieliśmy wiele konkurencji i zabaw, ale jednym z najbardziej emocjonujących momentów były zawody w przeciąganiu liny. To rywalizacja, w której drużyny z różnych klas rywalizowały o tytuł najsilniejszej grupy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, siłę i współpracę w tej konkurencji.

Szczególnie chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom, którzy także wzięli udział w przeciąganiu liny. To był zdecydowanie niezapomniany moment, kiedy widzieliśmy naszych nauczycieli angażujących się w zabawę i pokazujących, że w naszej szkole nie brakuje ducha wspólnoty.

Wszystkim nauczycielom i uczestnikom oraz organizatorom starszych klas z Samorządu Uczniowskiego , dziękujemy za udział w dzisiejszych otrzęsinach. To wyjątkowy dzień, który wprowadził nowych uczniów do naszej szkolnej rodziny. Jesteśmy podekscytowani, że staliście się częścią naszego zespołu, i czekamy na wspólne przygody, jakie przyniesie przyszłość. Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego i mnóstwa radości w naszej szkolnej społeczności!

Dzisiejsze otrzęsiny były pełne radości i integracji.

- Opiekunowie SU