Brak opisu.

bieg

Dnia 23 września 2023 roku na stadionie MOSiR Krasnystaw odbył się 7. PKO Bieg Charytatywny, wesprzyj młode sportowe talenty! W 12 miastach w całej Polsce biegacze walczyli o stypendia dla młodych sportowców. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegu o tak szczytnym celu. Startowały pięcioosobowe sztafety, które przez godzinę pokonywały kolejne okrążenia stadionu. Okrążenia pokonane przez biegaczy zostaną przeliczone na złotówki, które Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na cel charytatywny biegu.

Zespół Szkół nr 1 w Krasnymstawie miał najliczniejszą reprezentację spośród szkół. W biegach brały udział trzy zespoły:

PIERWSZACZKI ZETKI (opiekun Robert Pawlas):

1. Barański Adrian
  2. Berbeć Szymon
  3. Kupiecka Patrycja
  4. Mazurek Oliwia
  5. Radoń Gabriela

ZETKA KRASNYSTAW (opiekun Grzegorz Świech):

1. Berbeć Jan
  2. Drzazga Szymon
  3. Mirczuk Michał
  4. Podgórski Kordian
  5. Sysa Oliwia

ZETKA TEAM (opiekun Marcin Łukaszczyk):

1. Alsleben Adam
  2. Błaziak Kacper
  3. Jaworski Maksymilian
  4. Parzymies Michał
  5. Szewczak Damian

Biegacze reprezentujący Krasnystaw uzyskali 5 wynik (ilość okrążeń) w Polsce. Gratulacje młodym biegaczom i być może stypendystom.

bieg1

Brak opisu.