kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

DSC 0096 00004W dniu 25.04. 2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie odbyły się IX Mistrzostwa Powiatu Krasnostawskiego w wyciskaniu na ławeczce poziomej.               Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy ,,Zetka’’ obchodzący w tym roku 15 lecie swojego istnienia.

Celem tych zawodów jest propagowanie ćwiczeń kulturystycznych, walorów rekreacyjnych i zdrowotnych oraz realizacja harmonogramu umowy podpisanej z Urzędem Miasta Krasnystaw oraz Starostwem Powiatowym w Krasnymstawie.

Mistrzostwa powiatu skierowane były do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu krasnostawskiego.  Do zawodów zgłosiło się 25 zawodników. Do rywalizacji przystąpili zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.

Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Julita Błasiak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie, drugie miejsce zajęła Iwona Król również z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, a trzecie miejsce zajęła Maria Antoniak z Zespołu Szkół    nr 5 Gimnazjum w Krasnymstawie.

W kategorii do 60 kg pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Opat z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 85 kg.

W kategorii do 75kg triumfowałDamian Rajchert z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 110kg.

W Kategorii do 82,5 kg wygrał Bartłomiej Suszek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie ciężarem 130 kg.

W kategorii do 90 kg zwyciężył Patryk Hawryluk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 132,5kg.

W kategorii do 100 kg zwyciężył Sebastian Zakrzewski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie ciężarem 115 kg.                                                                                

Koszty realizacji zawodów zostały pokryte ze środków pozyskanych w ramach realizacji zadania publicznego z Urzędu Miasta Krasnystaw, Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie oraz Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie.

Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.        

Zarząd Uczniowskiego Klub Sportowy,, Zetka’’ serdecznie dziękuje sponsorom za ufundowanie dyplomów, pucharów oraz nagród indywidualnych.

Prezes UKS ,, Zetka ’’- Leszek Dworucha

{gallery artykuly/2017/laweczka}

plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo