kapital ludzki

Zamawiający: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1; 22-300 Krasnystaw

NIP: 564-12-88-233

REGON: 000185650

Zapytanie ofertowe nr 9.2/2013

1. ZAMAWIAJĄCY

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1; 22-300 Krasnystaw

1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie zadań na stanowisku „Koordynator ds. realizacji praktyk i staży zawodowych”

w projekcie pt: „Staże i praktyki – lepszy start w dorosłe życie”

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,

Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.

1. Zamawiający nie dopuszcza możliwości powierzenia części lub całości zadań podwykonawcom.

1. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA

Zamawiający przewiduje zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej na stanowisku Koordynatora ds. realizacji praktyk i staży zawodowych Wykonawcy od 24.06.2013 do 28.02.2015.

1. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY

1. Oferent przed złożeniem oferty powinien dokładnie zapoznać się z informacjami zawartymi w Zapytaniu ofertowym i przygotować ofertę zgodnie z wymaganiami określonymi w tym dokumencie.

2. Oferent ponosi wszelkie koszty własne związane z przygotowaniem i złożeniem oferty niezależnie od wyniku postępowania. Zamawiający w żadnym przypadku nie odpowiada za koszty poniesione przez Oferenta w związku z przygotowaniem i złożeniem oferty. Oferent zobowiązuje się nie rościć z tego tytułu żadnych żądań względem Zamawiającego.

3. Oferent powinien stworzyć ofertę na formularzu załączonym do niniejszego zapytania.

4. Oferta powinna:

-być sporządzona w języku polskim, pismem odręcznym drukowanym lub elektronicznie za pomocą edytora tekstu i wydrukowana,

-posiadać datę sporządzenia,

-być podpisana czytelnie przez Oferenta.

V. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

1. Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub dostarczona osobiście na adres ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15) do dnia 20.06.2013 r. do godz. 15.00 (liczy się data wpływu) wraz z załączonym CV oraz oświadczeniami Wykonawcy wypełnionymi na wzorach Zamawiającego załączonych do niniejszego Zapytania. Dokumenty powinny być dostarczone w zaklejonej kopercie z dopiskiem 9.2/2013

2. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

3. Oferent może przed upływem terminu składania ofert zmienić lub wycofać swoją ofertę.

4. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.

5. Zapytanie ofertowe zamieszczono ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw oraz na stronie www.zspnr1-krasnystaw.edu.pl

VI. OCENA OFERT

Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie następujących kryteriów:

1. Cena: 100%.

VII. INFORMACJE DOTYCZĄCE WYBORU NAJLEPSZEJ OFERTY

Ocena ofert zostanie dokonana 21.06.2013 r., a oferent zostanie poinformowany telefonicznie.

VIII. ZAŁĄCZNIKI

1.Wzór formularza ofertowego.

2. Wzór CV.

3. Wzór oświadczenia o zaangażowaniu w inne projekty POKL.

4. Wzór oświadczenia o zatrudnieniu w instytucji realizującej POKL.