I TURNIEJ WARCABOWY ZAKOŃCZONY!

Przez prawie dwa miesiące,  48 zawodników I Turnieju Warcabowego, walczyło o puchar Dyrektora Szkoły. W dniu 26 lutego 2015 roku odbyła się runda finałowa i po ciężkich bojach zwyciężyła Joanna Jaskułecka z klasy 3 Technikum Ekonomicznego. Na drugim miejscu uplasował się Arkadiusz Karczmarek  z klasy 1 mk, a trzecie miejsce zajęła Monika Gąsior z klasy 4 tf.

Na uroczystym apelu, który odbył się 1 marca 2015 roku zwyciężczyni odebrała z rąk Dyrektora Szkoły,  pana Wojciecha Maślony kryształowy puchar, a pozostali finaliści dyplomy.

Wg organizatorów założone cele turnieju zostały spełnione, przy czym na podkreślenie zasługuje fakt, ze wszystkie mecze rozgrywane były w atmosferze zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa. Możemy być dumni, że w naszej szkole uczniowie stosują zasady fair – play, rozwijają swoje zainteresowania i uzdolnienia.

Większość uczestników, po przegranym meczu czuło „niedosyt” nie mogąc się zrewanżować, dlatego organizatorzy planują w najbliższym czasie zorganizowanie zawodów warcabowych. Atrakcją zawodów ma być udział nauczycieli i możliwość „odegrania się” za wcześniejsze niepowodzenia.

wa2

wa1