Stypendia Sportowe Województwa Lubelskiego dla zapaśników.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

25 kwietnia 2018 roku ponad 320 sportowców z terenu naszego województwa otrzymało stypendia sportowe ufundowane przez Zarząd Województwa Lubelskiego. Łączna suma przyznanych nagród to prawie 870 tys. zł. Celem realizowanego przez Województwo Lubelskie programu stypendialnego dla sportowców z terenu województwa lubelskiego jest udzielenie wsparcia finansowego szczególnie młodym i perspektywicznym sportowcom uprawiającym sporty i konkurencje olimpijskie oraz paraolimpijskie w początkowych latach ich sportowej kariery.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych jest uczeń klasy 1 tz Maciej Smyk i absolwenci szkoły Tomasz Stasicki i Dominik Gęba. Na co dzień sportowcy trenują zapasy w stylu wolnym pod okiem trenera Pana Adama Swatka w Ludowym Międzyszkolnym Klubie Sportowym w Krasnymstawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

smyk m

swatek

zapasy

 

 

 

 Szukaj

Menu użytkownika