ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki
w Krasnymstawie
rok szkolny 2015 / 2016
Zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez nauczycieli
rok szkolny 2015/2016
Prowadzący | Rodzaj zajęć | Dzień tygodnia | Godzina |
Bęcal B. | Zajęcia w bibliotece | poniedziałek | 8.00-9.00 |
Kapuśniak E. | Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego | piątek | 7.10-7.55 |
Kostrzanowska A. | Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego | poniedziałek | 7.10-7.55 |
Koźlik M. | Zajęcia z j. angielskiego dla maturzystów | wtorek | 7.00-7.45 |
Maślona M. | Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego | czwartek | 14.00-14.45 |
Młynarczyk-Rysak S. | Zajęcia plastyczne (Mała Manufaktura) | poniedziałek | 13.10-13.55 |
Nowak U. |
Zajęcia z j. angielskiego dla maturzystów Zajęcia dla ucznia zdolnego z j. angielskiego |
piątek środa |
8.00-8.45 13.10-13.55 |
Rychwalska Z. | Zajęcia przygotowujące do matury z j.niemieckiego | poniedziałek | 7.10-7.55 |
Szydłowska M. | Kabaret szkolny | piątek | 7.00-7.45 |
Wójcik-Wilkołazka S. | Zajęcia przygotowujące do matury z historii | piątek | 7.10-7.55 |
Wojciech Czwórnóg | Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe M.18, M.12, M.42 |
poniedziałek sobota |
7.00 4h |
Katarzyna Oleszczuk | Warsztaty kulinarne z elementami carvingu 2TZ | piątek | 11.30 |
Monika Łepik | Doradztwo zawodowe | wg potrzeb | |
Małgorzata Typiak | Przygotowanie do kwalifikacji T.6 | poniedziałek | 12.25 |
Leszek Franczak | KKZ (sprzedawca) |
piątek sobota |
14.30 13.30 |
Tomasz Kraska | Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne uczniów | środa | 14.00 |
Piotr Sroczyński | Zajęcia szkolnego Klubu Techniki | poniedziałek | 13.10 |
Tadeusz Słotwiński | Przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy | środa | 7.00 |
Katarzyna Mańko |
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe 2TE |
środa | 7.15 |
Bożena Cieszko - Pankiewicz |
Przygotowanie do kwalifikacji zawodowej A.36 Klasa 4TE |
środa | 7.10 |
Halina Szewczyk |
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowego Wyjazd do Częstochowy Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze |
poniedziałek | 14.50 |
Sławomir Czwórnóg |
Przygotowanie do olimpiady motoryzacyjnej Klasa 3tp,4tp. |
poniedziałek | 13.00 |
Ewelina Puchała | Zajęcia teatralne przygotowanie do spektakli muzykali | piątak | 15.00 |
Piotr Bęcal | Geografia/powtórzenie do egzaminu maturalnego | czwartek | 715-800 |
Tomasz Bożko | Matematyka/powtórzenie do egzaminu maturalnego | środa | 715-800 |
Małgorzata Jędruszczak |
Biologia/powtórzenie do egzaminu maturalnego |
wtorek piątek |
800-845 800-845
|
Jolanta Jóźwiak |
Chemia/ powtórzenie do egzaminu maturalnego Fizyka/zajęcia wyrównawcze – na zmianę co drugi tydzień |
wtorek | 1400-1445 |
Iwona Poniewozik | Matematyka/powtórzenie do egzaminu maturalnego | czwartek | 715-800 |
Marzena Remiś | Matematyka/ powtórzenie do egzaminu maturalnego | środa |
710-755 |
Nauczyciele wychowania fizycznego | Piłka siatkowa | wtorek |
1505-1605 |
Ewa Guziuk | Piłka koszykow | wtorek |
1400-1500 |
Leszek Dworucha |
Tenis stołowy Piłka nożna |
wtorek środa |
1220-1320 1430-1530 |
Marcin Łukaszczyk |
Pływanie |
czwartek | 1730-1830 |
Grzegorz Świech |
Siłownia |
środa |
1500-1600 |