W dniu 25 lutego 2021 r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie odbył się etap regionalny konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy", którego organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy w Lublinie.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Alekandra Hałas z klasy III te i Weronika fornek z klasy II te.Obie to laureatki etapu szkolnego, który odbył się w grudniu 2020 r.

Miło nam poinformować, że Aleksandra Hałas zajęła II miejsce w etapie regionalnym konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy" i zakwalifikowała się do etapu centralnego, który odbędzie się w Warszawie.

PIP2

PIP

Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadpodstawowych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

Konkurs przeprowadzany był w ramach programu Kultura bezpieczeństwa. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z pytaniami testu wiedzy z zakresu prawa pracy i przepisów BHP.

Laureaci konkursu otrzymali cenne nagrody rzeczowe (sprzęt elektroniczny), pozostali uczestnicy konkursu dyplomy oraz drobne upominki.

Trzymamy kciuki za Aleksandrę w etapie centalnym i życzymy powodzenia!

Jeszcze raz GRATULUJEMY !!!