kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: sekretariat@zsnr1-kosciuszko.pl

    8 marca 2019 roku w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się etap konkursu wokalnego ZSP nr 2 "The voice of Głowacki", w którym to uczennica klasy 2 tz Kamila Gleń wzięła udział. Cała klasa towarzyszyła naszej artystce podczas zmagań konkursowych. Kamila bardzo ładnie zaśpiewała solo piosenkę zespołu Varius Manx pod tytułem "Orła cień". W drugim występie miała już towarzyszkę, a w zasadzie przeciwniczkę Zuzannę Tymochowicz, z którą w duecie zaśpiewała piosenkę zespołu Bajm pod tytułem "Biała armia". Jury bardzo chwaliło naszą repreznetantkę, za dojrzałość w głosie, za pokazanie się w innej odsłonie, nie tylko tej lirycznej, ale też z pazurem. Drużyna prezentowała bardzo wysoki poziom i trudno było zdecydować się trenerowi, kto przechodzi dalej. Inni trenerzy podpowiadali wybór Kamili, podobnie windownia skandowała jej imię, niestety tak sie nie stało, nasza Kamilka nie przeszła do dalszych etapów, ale nie martwcie się ona będzie dalej śpiewać, o czym będziecie mogli przekonać się już wkrótce na szkolnych uroczystościach. Z młodzieżą kibicowały róznież Ewa Gałka i Agata Sadlak-Skrzypek.

Występy z konkursu można obejrzeć na fb szkolnym.

DSC 2582