Już 3 lutego - WIELKI TEST WIEDZY EKONOMICZNEJ    test

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli naszej szkoły do oglądania trzeciej edycji Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej, który będzie emitowany 3 lutego o 20:25 w TVP1. Jest to projekt Telewizji Polskiej realizowany z Narodowym Bankiem Polskim. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o finansach i przedsiębiorczości. Wszystkie towarzyszące mu przedsięwzięcia mają przybliżyć Polakom podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii i wyjaśnić zjawiska mające wpływ na stan naszych finansów.

Ekonomia to dziedzina wiedzy, z którą każdy z nas spotyka się na każdym kroku. Znajomość ekonomii pomaga nie tylko w zarządzaniu własnymi pieniędzmi, ale także w zrozumieniu zasad funkcjonowania gospodarki. Wiedza ekonomiczna sprawdza się zarówno, kiedy idziemy po zakupy, jak i śledzimy notowania giełdowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie : więcej na temat testu w załączniku w regulaminie ,, Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej".

Zapraszają nauczyciele

przedmiotów zawodowych ekonomicznych