Biblioteka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

w Krasnymstawie

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie

mają zaszczyt zaprosić uczniów nagrodzonych w konkursach organizowanych w ramach projektu:

Sztuka jest szansą ocalenia człowieka”,

wraz z opiekunami.

Wręczenie nagród odbędzie się 28.02.2013 r. w budynku Powiatowej Biblioteki Publicznej w Krasnymstawie ( ul. Piłsudskiego 5a, obok muzeum ) o godz. 11:00.

Uczniowie nagrodzeni lub wyróżnieni oraz ich opiekunowie:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie:

1. Konrad Patyk, kl. VI c – I miejsce w konkursie literackim: „Najpiękniejsza bajka świata”,

2. Karol Kołodziejak, kl.VI c – II miejsce w konkursie literackim: „Najpiękniejsza bajka świata”–

opiekun – p. Marzena Morylowska,

3. Karolina Turczyńska, kl. II a, I miejsce w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”

( w grupie wiekowej kl. 1-3 ) – opiekun – p. Grażyna Miciuła,

4. Wiktoria Stasieczek, kl. III c, II miejsce w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”

( w grupie wiekowej kl. 1-3 ) - opiekun – p. Katarzyna Wyszyńska,

5. Urszula Lasota, kl. III a, III miejsce w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”

( w grupie wiekowej kl. 1-3 ) - opiekun – p. Jolana Lewandowska Giereś,

6. Karolina Matysiak, kl. II b, wyróżnienie w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”

( w grupie wiekowej kl. 1-3 ) - opiekun – p. Dorota Mojska-Bąk,

7. Karolina Chodun, kl. IV a, I miejsce w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”

( w grupie wiekowej kl. 4-6 ),

8. Sara Adamczyk, kl. V b, II miejsce w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku” ( w grupie

wiekowej kl. 4-6 ),

9. Magdalena Maciejewska, kl. VI c, III miejsce w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”

( w grupie wiekowej kl. 4-6 ),

10. Martyna Sawa, kl. IV a, wyróżnienie w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”

( w grupie wiekowej kl. 4-6 )

- opiekun – p. Dorota Korkosz-Ćwir.

Zespół Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej

im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej:

1. Łucja Chachaj, kl. V – II miejsce w konkursie literackim: Najpiękniejsza bajka świata”

2. Norbert Kaluźniak , kl. V – wyróżnienie w konkursie literackim: Najpiękniejsza bajka świata”

- opiekun p. Beata Wrońska,

3. Ewa Gołębiowska - wyróżnienie w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”( w grupie wiekowej

kl. gimnazjalnych)

- opiekun – p. Beata Frącek

Szkoła Podstawowa w Izbicy:

1. Julia Skardecka, kl. III , wyróżnienie w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”

( w grupie wiekowej kl. 1-3 ),

2. Wiktoria Popis, kl. I , wyróżnienie w konkursie plastycznym: „Bajka o piesku”