konkurs ja i moja rodzina
Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody?🎁 Namaluj siebie z rodziną w ciekawym miejscu w Krasnymstawie! 😎
Stowarzyszenie „KRASNOSTAWIANIE” zaprasza uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu Miasta Krasnystaw do udziału w konkursie plastycznym pt. „Ja i moja rodzina w Krasnymstawie”.
Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką, której tematem powinna być rodzina widziana oczami ucznia, przedstawiona w ciekawym historycznie, przyrodniczo, kulturowo lub turystycznie miejscu w Krasnymstawie. Prace konkursowe należy złożyć w sekretariacie swojej szkoły/instytucji do dnia 21 kwietnia 2023 roku. Każdy uczestnik konkursu powinien do swojej pracy dołączyć kartę z następującymi danymi: imię i nazwisko autora, nazwa szkoły i klasa, numer telefonu kontaktowego oraz imię i nazwisko opiekuna/nauczyciela. Dane te posłużą do kontaktu oraz wydrukowania dyplomów i podziękowań.
W konkursie przewidziane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. słuchawki bluetooth, elektroniczne opaski smartband) dla laureatów trzech pierwszych miejsc w kategoriach:
klasy I – III szkoły podstawowe
klasy IV – VIII szkoły podstawowe
uczniowie szkół średnich.
Możliwe są również wyróżnienia
Prace będą oceniane przez Jury Konkursu.
Partnerami konkursu są:
Miasto Krasnystaw oraz Młodzieżowa Rada Miasta Krasnystaw
Konkurs jest elementem zadania realizowanego ze środków w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krasnystaw
Serdecznie zapraszamy do udziału.
Więcej informacji udzielają:
Marcin Wilkołazki (tel. 606308132)