ice0

5 grudnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w ramach wycieczki integracyjnej odwiedzili lodowisko Icemania w Lublinie. Celem wycieczki było propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, nauka i doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach, rozwijanie indywidualnych zainteresowań, integracja zespołów klasowych oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Był to dla wielu osób sprawdzian swoich możliwości, mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy. To była prawdziwa frajda, wszyscy bawili się znakomicie. Następnie udaliśmy się do kina na seans filmowy pt. ,,Miłość jest wszystkim”. Uczniowie zadowoleni wrócili do szkoły planując kolejną wycieczkę. Z niecierpliwością czekamy na następny wspólny wyjazd. Uczestnikami wyjazdu była młodzież z klasy 1 tpfe i 3 mmk pod opieką pani Katarzyny Mańko i pani Małgorzaty Typiak.

ice1

ice4