dni4W ZespoleSzkół Ponadgimnazjalnych Nr 1  w poniedziałek 25 marca 2013 r.  odbyły się Dni Otware dla gimnazjalistów z klas trzecich oraz ich  rodziców. Na początku spotkania gimnazjaliści zostali przywitami serdecznie przez dyrektora szkoły Wojciecha Maślonę. Następnie goście obejrzeli prezentację multimedialną o naszej szkole. Po obejrzeniu prezentacji zorganizowany został konkurs dotyczący działalności ZSP Nr1. Najlepsi otrzymali nagrody. Samorząd Uczniowski przygotował część artystyczną, przedstawiając ofertę edukacyjną szkoły. Największe wrażenie zrobiła nasza uczennica Majka, która śpiewając w rytmie hip hopu przesłała do gości przekaz o tzw. Zetce. Następnie uczniowie gimnazjum byli oprowadzani przez nauczycieli i uczniów szkoły, oglądali sale lekcyjne, kuchnię, pracownie informatyczne, salę gimnastyczną i siłownię, bibliotekę, warszaty szkolne.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą szkołę.

dni10