kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: sekretariat@zsnr1-kosciuszko.pl

Zapraszamy na wydarzenie „Rajd Rowerowy w Krainie Obfitości”

 

Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie zaprasza na wydarzenie pn. „ Rajd Rowerowy w Krainie Obfitości” z Piknikiem Rodzinnym, które  odbędzie się 14 lipca 2024 r. na parkingu przy Starostwie Powiatowym w Krasnymstawie, ul. Sobieskiego 3.

Rajd jest skierowany do wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, zwłaszcza turystyki rowerowej. Celem rajdu jest propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych na terenie powiatu krasnostawskiego. Uczestnicy Rajdu będą mogli posmakować smaków lokalnych w potrawach przygotowanych przez Panie z Kół gospodyń Wiejskich.

Program:

  • 14.00 – 15.30 -  rajd dla dorosłych – nagroda główna – rower
  • 14.30 – 15.00 -  rajd dla dzieci do lat 6 - atrakcyjne nagrody
  • 16.00 – 16.10 – rozpoczęcie pikniku
  • 16.15 – 16.50 – konkurs na ciasto regionalne dla KGW z terenu powiatu
  • 17.00 – 18.00 – konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych 

Dodatkowo:

  • Strefa zabawy, w której znajdą się darmowe dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa i popcorn.
  • Malowanie twarzy, skręcanie balonów, animacje dla dzieci.
  • Znakowanie rowerów przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Formalnym warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest zgłoszenie w nim udziału poprzez uzupełnienie karty startowej i wysłanie jej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dokonanie zgłoszenia telefonicznego pod numerem telefonu 82 576 72 86 (wewnętrzny 101-102), zgłoszenia będą przyjmowane również godzinę przed rajdem.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami.

rajd

dokumenty do pobrania znajdują się na stronie: https://www.krasnystaw-powiat.pl/wiadomosci/92028/zapraszamy-na-wydarzenie-rajd-rowerowy-w-krainie-obfitosci