kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: sekretariat@zsnr1-kosciuszko.pl

IMG 2506

Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie 

Już po raz kolejny w ZS nr 1 w Krasnymstawie odbył się Dzień Otwartych Drzwi. 

27 kwietnia 2023 r.  odwiedzili nas uczniowie klas ósmych z  szkół podstawowych wraz z opiekunami.  W tym dniu zaprezentowano bogaty dorobek szkoły jak również przybliżono placówkę potencjalnym uczniom oraz ich rodzicom/opiekunom.

 W swoim przemówieniu Pani Małgorzata Jędruszczak dyrektor szkoły wymieniła liczne atuty naszej  placówki, dzięki którym szkoła wzbudza zainteresowanie edukacją i cieszy się uznaniem w środowisku lokalnym. Pani dyrektor podkreśliła, że szkoła ma bardzo dobre warunki lokalowe oraz jest odpowiednio wyposażona. Bazę dydaktyczną szkoły tworzą nowocześnie urządzone, przestrzenne klasopracownie. Uczniowie naszej szkoły przygotowali część artystyczną, ukazującą jak na co dzień wygląda "Życie w Zetce". Następnie nasi goście mogli obejrzeć pracownie przedmiotowe, zapoznać się z zawodami, w których kształci nasza szkoła, porozmawać z nauczycielami oraz uczniami. Przygotowaliśmy dla nich również mały poczęstunek oraz materiały dotyczące naszych zawodów oraz okolicznościowe prezenty.

Osoby, które uczestniczyły w tym wydarzeniu były zachwycone różnorodnością stosowanych u nas metod pracy, zapleczem dydaktycznym oraz panującą wspaniałą atmosferą. 

„Zetka jest SUPER! 

„Fantastyczna młodzież"

,,Przyjazna atmosfera"

to jedne z wielu pozytywnych opinii, które  usłyszeliśmy od odwiedzających nas uczniów. Jak wynika z zainteresowania i ilości przybyłych osób, ZS nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie z roku na rok zyskuje na atrakcyjności i popularności. 

Wszystkim biorącym udział w tej imprezie serdecznie dziękujemy.

Nasze hasło to "Postaw na zawód". 

Dni otwarte są doskonałą okazją, aby poznać Naszą Szkołę i przekonać się, dlaczego warto podjąć naukę w Zespole Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie.

zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:  https://www.facebook.com/zetkakrasnystaw/photos/pcb.6268171223218051/6268167473218426/

https://www.facebook.com/zetkakrasnystaw/photos/pcb.6271069979594842/6271051486263358/

Mamy bogatą ofertę edukacyjna: 

ofertazetki

oferta zsnr1

 

 IMG 2531