W dniu 6 marca uczniowie klas maturalnych w naszej szkole wzięli udział w spotkaniu autorskim, powiązanym z promocją książki pana Mirosława Iwańczyka.  Autor jest znanym w naszym regionie poetą, historykiem i miłośnikiem lokalnej kultury i przyrody, a także znawcą historii. Należy do Związku Literatów Polskich. Nasz Gość przybliżył młodzieży sylwetki znanych postaci z Krasnegostawu i okolic, a także zaprezentował swoje wiersze pochodzące z najnowszej książki pt. „Moja mała ojczyzna – Ziemia Krasnostawska. Historia, kultura, pejzaż.” Z prawdziwą pasją zaprezentował ciekawe opowieści o historii, przeplatane słowem poetyckim. Po spotkaniu uczniowie mieli możliwość porozmawiania z przybyłym Gościem.

spotk3

spotk2