kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

 

 

tg

9 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Targi Edukacyjne w Lublinie. 

Oficjalne otwarcie Targów Edukacyjnych zainaugurowała przemowa Pana Roberta Głowackiego – Prezesa Zarządu Targów Lublin S.A., Pana Zbigniewa Wojciechowskiego – Wicemarszałka Województwa Lubelskiego, Pani Teresy Misiuk - Lubelskiego Kuratora Oświaty, Pani Beata Stepaniuk-Kuśmierzak - Zastępca Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji, Pani Ewy Dumkiewicz-Sprawki – Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania, Pana Zdzisława Antonia - Starostę Lubelskiego oraz Pana płk Jerzego Flisa szefa Ośrodka Zamiejscowego Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Lublinie.

Targi Edukacyjne dają możliwość zapoznania się z nowoczesnym sprzętem szkoleniowym oraz naukowymi wynalazkami. Targi to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania wartościowych relacji, a także uzyskania szeregu przydatnych informacji o nowoczesnej edukacji.

Stoiska szkół wyższych i średnich, pokazy, prezentacje, scena talentów, oferta zajęć pozalekcyjnych – to były tylko niektóre atrakcje tegorocznej edycji Targów Edukacyjnych.

Uczniowe zapoznali się z ofertą szkół wyższych.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stoją

 

image4

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎3 osoby, ludzie stoją, samolot, w budynku i ‎tekst „‎勾 KOWA ILAW LOTNICZA AKADEMIA WOJSKO w DĘBLINIE E 回יע口 LOTN ICZA AKADEMIA WOJSKOWA STUDIA WOJSKOWE‎”‎‎

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i w budynku

 


Oferta szkoły - film promocyjny

plan200x200dziennik200x200kulinarnibudowlanka250zetka w hiszpanii

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo