kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

 

M11

HO HO HO !!!

m3

M5

m4.jpg

Tradycyjnie w Polsce obchodzi się Mikołajki 6 grudnia. Święto ku czci świętego Mikołaja, biskupa z Miry obchodzony jest na wiele sposobów i różni się od regionu. Jedno jest pewne – pojawia się niezauważony w nocy z 5 na 6 grudnia i zostawia pod poduszką (lub w czystych butach) drobne prezenty, słodycze i owoce. 

 

Samorząd Uczniowski ZS nr 1 w Krasnymstawie uczcił ten magiczny dzień, życząc wszystkim góry prezentów i Wesołych Świąt. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku dla wszystkich, kogo nasz Mikołaj spotkał po drodze, maszerując z kolorowym korowodem pomocników.

m2

 

 

 


Oferta szkoły - film promocyjny

plan200x200dziennik200x200kulinarnibudowlanka250zetka w hiszpanii

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo