im1Kolejny raz w dniu  31. 10. 2014 r.  UKS ,, Zetka  ” przy  ZSP nr 1 w Krasnymstawie     zorganizował    wycieczkę do Łęcznej na mecz piłki nożnej Ekstraklasy  pomiędzy Górnikiem Łęczna a   Lechią Gdańsk.   W wycieczce wzięło udział 20 uczniów.

Młodzież  z ZSP nr 1  interesuje się piłką nożną w związku z tym p Leszek Dworucha wychodzi naprzeciw potrzebom młodzieży organizując takie wyjazdy.

Opiekunami wycieczki byli:     Leszek Dworucha oraz Artur Kuźma.

Od przedstawiciela Górnika Łęczna otrzymaliśmy podziękowania za doping zielono- czarnym.

Szanowni Państwo,

za nami mecz z Lechią Gdańsk. Cieszymy się, że w ten piątkowy wieczór byliście razem z nami na trybunach łęczyńskiego stadionu. Mamy nadzieje że fajnie się bawiliście dopingując zielono-czarnych.

Zapraszamy na kolejne spotkania Górnika w T-Mobile Ekstraklasie. W 2014 roku gramy jeszcze z Ruchem Chorzów (piątek, 28 listopada), oraz Legią Warszawa (niedziela, 14 grudnia).

Liczymy że wówczas również będziecie razem z nami na stadionie w Łęcznej.

Jeśli występowały jakieś problemy z wejściem, lub inne związane z Waszą wizytą w Łęcznej prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, aby je wyeliminować w przyszłości.

Pozdrawiam,

Kolejny wyjazd  p Leszek Dworucha  planuje  14. 12. 2014 r. na mecz Górnika Łęczna z Legią Warszawa.

{gallery artykuly/2014/pilka_nozna}