konferencja19.10.2015 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się konferencja skierowana do dyrektorów i nauczycieli ze szkół województwa lubelskiego. Przedstawiony został Program Rządowy w zakresie Bezpieczeństwa i Promocji Zdrowia oraz Program przeciwdziałania ryzykownym zachowaniom młodocianych kierowców w regionie lubelskim. Policjanci omówili również temat udziału dzieci i młodzieży w wypadkach drogowych w woj. lubelskim na przestrzeni ostatnich lat.

Uroczystego  otwarcia konferencji dokonał Zastępca Lubelskiego  Komendanta  Wojewódzkiego Policji  insp. Jarosław Adamski, oraz Pan Krzysztof Babisz Lubelski Kurator Oświaty.

W konferencji z naszej szkoły uczestniczył pan dyrektor Wojciech Maślona oraz pedagog szkolny Ewa Gałka.