20150925 100423 CopyDnia 23.09.2015 roku na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych. Ogółem w zawodach wystartowało ponad 280 zawodniczek i zawodników z terenu powiatu krasnostawskiego. Głównym organizatorem tej imprezy był Szkolny Związek Sportowy Powiatu Krasnostawskiego a przeprowadził je Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie w składzie: Leszek Dworucha,  Ewa Guziuk  i Marcin Łukaszczyk. W kategorii szkół  ponadgimnazjalnych  do zawodów przystąpiły 4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie, drugie  miejsce  II Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie, trzecie  miejsce  Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie, czwarte  miejsce Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2   w Krasnymstawie.

Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie, drugie  miejsce zajęła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie przed Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnysmstawie

Organizator: ZSP nr 1 w Krasnymstawie

Opiekunowie: Leszek Dworucha, Ewa Guziuk, Marcin Łukaszczyk