II Wojewódzki Konkurs wiedzy  z Rachunkowości

w Lublinie

20 kwietnia 2015 roku dwoje uczniów IV klasy technikum ekonomicznego: Paulina Dunaj i Mateusz Wieczerniak  jako laureaci szkolnego etapu wzięli udział w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości organizowanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział Lublin i Zespół Szkół Nr 1 im. W. Grabskiego w Lublinie.

Konkurs polegał na udzieleniu odpowiedzi na 50 pytań testowych z zakresu rachunkowości finansowej. Jury ogłaszając wyniki podkreśliło, że poziom prezentowany przez uczestników – uczniów techników ekonomicznych z województwa lubelskiego był bardzo wysoki.

Prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział Lublin zaznaczył, że zawód księgowego jest bardzo ciekawy i ma przyszłość. Wyraził jednocześnie zadowolenie, że młodzież chętnie podejmuje wyzwania i zgłębia wiedzę z zakresu rachunkowości, chcąc w przyszłości wykonywać zawód księgowego.

Paulina Dunaj została laureatką tego konkursu otrzymując dyplom i upominki od organizatora zajmując IX miejsce.

GRATULACJE!!!

Katarzyna Mańko