Zgodnie z tradycją na 100 dni przed maturą, tegoroczni maturzyści klas IV z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 uczestniczyli w Balu Studniówkowym. Odbył się on w domu weselnym „ Irys" w Krasnymstawie.

Uroczystość poprowadzili uczniowie: Patrycja Gaweł i Marcin Kubina.

studniówka zsp nr 1

Oficjalne otwarcie studniówki przypadło tradycyjnie dyrektorowi naszej szkoły. Pan Wojciech Maślona ciepłymi słowami powitał zgromadzonych maturzystów, grono pedagogiczne, przedstawicieli starostwa i rodziców.

W imieniu Starosty Krasnostawskiego życzenia udanej zabawy i powodzenia na maturze przekazała uczniom pani Naczelnik Wydziału Oświaty Aleksandra Stachula.
Uczniowie klas maturalnych, wyrazili swą wdzięczność wręczając kwiaty przedstawicielom starostwa, dyrekcji oraz nauczycielom, kierując w ich stronę serdeczne podziękowania za pracę i zaangażowanie, jakie wkładają każdego dnia, by umożliwić młodzieży dobry start w dorosłe życie.
Szczególnie ciepłe słowa skierowano do wychowawców klas maturalnych:
- Pani Monika Kowalik-Żebrowskiej – wychowawczyni klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik usług fryzjerskich,
- Pani Małgorzata Typiak - wychowawczyni klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista i technik budownictwa,
- Pana Tomasz Bożko - wychowawca klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik mechanik i technik pojazdów samochodowych.
Zgodnie z tradycją bal nie mógł się rozpocząć inaczej niż polonezem, którego poprowadził pan dyrektor Wojciech Maślona i pani wicedyrektor Małgorzata Jędruszczak.

studniówka zsp nr 1.jpg 1

W radosnym nastroju tej nocy młodości i tańca wszyscy bawili się do białego rana. Dla przyszłych maturzystów był to bez wątpienia pierwszy najważniejszy, najpiękniejszy i niezapomniany bal w życiu.

studniówka 2

Technikum ekonomiczne i technikum budowlane

studniówka

Technikum usług fryzjerskich