DBI2015 plakat 01„Razem tworzymy lepszy internet”

to hasło kolejnej edycji obchodów DBI, czyli Dnia Bezpiecznego Internetu, znanego na świecie
i w Polsce już od 2004r.

Nasza szkoła po raz kolejny przyłącza się do akcji i jest zarejestrowana na mapie inicjatyw DBI.

Patronat honorowy nad akcją objęli: Minister Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej. Natomiast partnerami akcji są: Microsoft oraz Facebook .

Dzień Bezpiecznego Internetu to różnego rodzaju inicjatywy, które mają na celu propagowanie prawidłowych postaw w zakresie korzystania z „sieci”.

W tym roku będzie to 10 lutego. Pamiętajmy : korzystając z internetu zawsze przestrzegajmy zasad netykiety i bezpieczeństwa. Jako młodzi ludzie, świadomi zagrożeń współczesnego świata, chrońmy młodszych: nasze rodzeństwo, kolegów, znajomych. Bądźmy mądrzejsi od internetowych „przestępców” i „łobuzów”.