Studniówka w ZSP Nr 1

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

received 1792642000809903 1

       100 dni przed maturą, jak nakazuje tradycja odbył się bal studniówkowy dla naszych IV- klasistów. Impreza odbyła się w domu weselnym „Nina” w Krasnymstawie. Po oficjalnym wstępie poprowadzonym przez Agatę Opalińską i Rafała Piętala oraz wystąpieniu wicestarosty Henryka Czernieja nastąpiło oficjalne otwarcie studniówki przez dyrektora szkoły, Pana Wojciecha Maślonę. Maturzyści podziękowali swoim wychowawcom: Pani Iwonie Poniewozik i Pani Katarzynie Mańko, dyrekcji oraz kierownikowi nauczania praktycznego Pani Monice Łepik i wicestaroście, wręczając kwiaty. Tradycyjnie bal studniówkowy zaczął się Polonezem, który poprowadzili wspólnie dyrektor Wojciech Maślona oraz wicedyrektor Małgorzata Jędruszczak. Zabawa trwała do rana, a maturzyści na pewno szybko nie zapomną tego długo wyczekiwanego i zdecydowanie udanego balu.

Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1Studniówka w ZSP Nr 1

Szukaj

Menu użytkownika