Tenis Stołowy Indywidualny – Licealiada

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

20170203 093327 00005W dniu 7 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. W zawodach wzięli udział uczniowie z sześciu szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. W   Licealiadzie Powiatowej   wystartowało 33 zawodników.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt reprezentowali: Dominika Chmiel – klasa 2tz; Iwona Król klasa 2tz, Kamila Kozieł -klasa 1k . W kategorii chłopców szkołę reprezentowali: ; Rafał Małek – klasa 4tz, Michał Kasprzak – klasa 4tz oraz Grzegorz Gąsławski – klasa 2tz.

Opiekunem zawodników był Leszek Dworucha

Tenis Stołowy Indywidualny – Licealiada Tenis Stołowy Indywidualny – Licealiada Tenis Stołowy Indywidualny – Licealiada Tenis Stołowy Indywidualny – Licealiada Tenis Stołowy Indywidualny – Licealiada

Szukaj

Menu użytkownika