logo big

Najnowsze artykuły

20 Mar 2019 08:28 - Postaw na zawód !!!
ZETKA na praktykach gastronomicznych i fryzjerskich w Hiszpanii

W dniach od 3 do 23 lutego 2019r młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie uczestniczyła w „Praktykach gastronomicznych w Hiszpanii „ POWERVET -2018-1-PL01-KA102-048055 organizowanych we współpracy z fundacją „Zielony Słoń”. Praktyki u hiszpańskich pracodawców odbyło 16 uczniów w tym z Technikum :4 uczennice z klasy drugiej w zawodzie technik usług fryzjerskich, 11 uczniów z klasy drugiej, trzeciej i czwartej w zawodzie technik [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
17 Mar 2019 19:28 - Sport to zdrowie !!!
Kibicujemy Asseco Resovii

   Szkolne Koło Sportowe zorganizowało wyjazd na mecz piłki siatkowej mężczyzn do Rzeszowa.  Asseco Resovia podejmowała u siebie drużynę Jastrzębskiego Węgla.  W obydwu drużynach mogliśmy obejrzeć czołowych siatkarzy-obecnych Mistrzów Świata w akcji.  Po meczu był czas na zdobycie autografów i wspólne zdjęcia z reprezentantami Polski.  Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Resovii.  Opiekunami byli: Małgorzata Gadomska [ ... ]

Wydarzenia sportoweCzytaj więcej...
14 Mar 2019 18:55 - Agata Sadlak - Skrzypek
Warsztaty kulinarne w Woli Idzikowskiej

W ostatnim czasie nauczyciele przedmiotów gastronomicznych zaprzyjaźnili się z mieszkańcami gminy Fajsławice. Dnia 12 lutego 2019 w ramach promocji szkoły nauczycielki na zaproszenie pani Feliksy Gorzkowskiej przeprowadziły warsztaty kulinarne pod roboczym tytułem „Dobre bo Walentynkowe” dla uczniów III klas gimnazjum i VIII klas ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach. Po tym spotkaniu również mamy babcie i ciocie uczniów chciały zgłębić swoją wiedzę [ ... ]

GastronomiaCzytaj więcej...
12 Mar 2019 06:38 - Super User
Dzień Kobiet w naszej szkole.

Samorząd Uczniowski wraz z działem gastronomicznym naszej szkoły przygotował na Dzień Kobiet słodkie prezenty dla Pań. Wszystkiego najlepszego jeszcze raz.

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
12 Mar 2019 06:29 - Agata Sadlak - Skrzypek
Kamila Gleń w bitwach

    8 marca 2019 roku w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się etap konkursu wokalnego ZSP nr 2 "The voice of Głowacki", w którym to uczennica klasy 2 tz Kamila Gleń wzięła udział. Cała klasa towarzyszyła naszej artystce podczas zmagań konkursowych. Kamila bardzo ładnie zaśpiewała solo piosenkę zespołu Varius Manx pod tytułem "Orła cień". W drugim występie miała już towarzyszkę, a w zasadzie przeciwniczkę Zuzannę Tymochowicz, z którą w duecie zaśpiewała piosenkę [ ... ]

Konkursy i olimpiadyCzytaj więcej...
13 Lut 2019 08:28 - Postaw na zawód !!!

Dnia 12 lutego 2019 w ramach promocji szkoły pani Agnieszka Pawlas i Katarzyna Oleszczuk na zaproszenie pani Feliksy Gorzkowskiej przeprowadziły warsztaty kulinarne pod roboczym tytułem „Dobre bo Walentynkowe” dla uczniów III klas gimnazjum i VIII klas ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach. Uczniowie mimo ferii i licznych powtórek do egzaminów chętnie uczestniczyli w zajęciach kulinarnych. Pod okiem pani Agnieszki i pani Kasi przygotowali walentynkowe przysmaki [ ... ]

GastronomiaCzytaj więcej...
13 Lut 2019 08:01 - Postaw na zawód !!!
Cukiernik

Cukiernik to wymarzony zawód dla osób, których pasją jest wypiekanie ciast i przygotowywanie deserów. Współczesne cukiernie wyposażone są w nowoczesny sprzęt, dlatego też osoba pracująca na tym stanowisku oprócz umiejętności pieczenia ciast i sporządzania deserówz różnych stron świata musi nauczyć się sztuki dekorowania wyrobów cukierniczych, posiadać wiedzę z zakresu obsługi maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji cukierniczej, a [ ... ]

Wydarzenia szkolneCzytaj więcej...
08 Lut 2019 12:25 - Postaw na zawód !!!
Kuchnia molekularna

KUCHNIA MOLEKULARNA      Powstanie kuchni molekularnej. Zwolennicy niekonwencjonalności twierdzą, że kuchnia molekularna to nic odkrywczego. Już w I wieku po Chrystusie w Aleksandrii, Maria Prophetisa zaczęła eksperymentować z jedzeniem i wymyśliła pieczenie na wolnym ogniu. Dzięki wielu próbom wpadła na pomysł bain marie lub marianbad czyli kąpieli wodnej. Przypisuje się jej również wynalezienie aparatu do destylacji [ ... ]

GastronomiaCzytaj więcej...

Publiczny Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

Oferta Kursów Kwalifikacyjnych

 

 

Kwalifikacja A.18 Prowadzenie sprzedaży

Kwalifikacja A.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji

Kwalifikacja A.36 Prowadzenie rachunkowości

Kwalifikacja A.68 Obsługa klienta w jednostkach administracji

Kwalifikacja B.18 Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

Kwalifikacja B.33 Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych

Kwalifikacja B.30 Sporządzanie kosztorysów oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej 

Kwalifikacja E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

Kwalifikacja M.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających

Kwalifikacja M.44 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń

Kwalifikacja M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

Kwalifikacja M.12 Diagnozowanie i naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

Kwalifikacja M.42 Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych

Kwalifikacja A.19 Wykonywanie zabiegów fryzjerskich

Kwalifikacja A.23 Projektowanie fryzur

Kwalifikacja T.6 Sporządzanie potraw i napojów

Kwalifikacja T.15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Nauka jest bezpłatna, podnieś swoje kwalifikacje zawodowe,

bądź konkurencyjny na rynku pracy.

Organizator zastrzega sobie prawo rozpoczęcia kursu po utworzeniu grupy składającej się z co najmniej 20 osób.  

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

 ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw 

 tel/fax. (82) 576-37-55

 www.zspnr1-krasnystaw.edu.pl

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kurs

 

ZfvTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


plan200x200dziennik200x200kulinarni

lightbox

bip logo