logo big

MAMY MISTRZA RACHUNKOWOŚCI!

W dniu 26 maja 2017 r. odbył się szkolny konkurs o tytuł MISTRZA RACHUNKOWOŚCI. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z trzeciej klasy technikum ekonomicznego. Celem konkursu była zachęta do utrwalenia zdobytej wiedzy oraz pogłębienie  umiejętności z zakresu rachunkowości.

Uczniowie posiadający największą wiedzę zostali uhonorowani tytułami, a pozostali otrzymali informację nt popełnianych błędów.

Konkurs stał się powtórką przed egzaminem, który odbędzie się w styczniu przyszłego roku, co powinno zaowocować dobrymi wynikami. Każdy z uczestników przekonał się, że można się nauczyć rachunkowości, a nawet ją polubić.

Komisja konkursowa w składzie: Bożena Cieszko-Pankiewicz i Katarzyna Mańko, ustaliła, że MISTRZEM RACHUNKOWOŚCI  w roku szkolnym 2016/2017 została – ANNA MICHAŁOWSKA.

 Tytuł wicemistrza otrzymały równocześnie: Natalia Bielesza i Pamela Bojarska.

mistrz r


plan200x200dziennik200x200kulinarni

lightbox

bip logo