kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

trum4Dnia 20.03.2017 w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się finał międzyszkolnego konkursu muzycznego "THE VOICE OF GŁOWACKI”

Po dwuetapowych zmaganiach, które obejmowały Przesłuchania w ciemno oraz Bitwy ośmioro uczestników zakwalifikowało się do Finału., wśród nich znalazł się Marcin Trumiński, uczeń klasy 3 technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Marcin Trumiński był przygotowywany przez Panią Jadwigę Litkowską. W Finale zaśpiewał w duecie z Karoliną Kopeć, uczennicą Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. Wykonali przepięknie utwór pt. „Gaj” i z pewnością nikt z siedzących na sali nie chciał być w skórze Pani Jadwigi, która musiała dokonać wyboru. Jurorka wybrała Marcina, w trzeciej części konkursu wykonał on piosenkę Rafała Brzozowskiego pt. „Magiczne słowa”.  

Po zmaganiach konkursowych Jury udało się na obrady.

I miejsce zdobył Marcin Trumiński ZSP Nr1 w Krasnymstawie

Muzyczna rywalizacja dostarczyła uczestnikom i gościom wielu niezapomnianych wrażeń i dużo dobrej zabawy. W czasie konkursu panowała wspaniała atmosfera. Wszyscy otrzymali od organizatora cenne nagrody i zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej edycji.

Organizatorom gratulujemy perfekcyjnego przygotowania Konkursu!

Marcinowi życzymy kolejnych sukcesów!

{gallery artykuly/2017/trum_glowacki}


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo