kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

trum1221 marca 2017 roku w sali widowiskowej  Krasnostawskiego Domu Kultury odbył się XXXV Festiwal Piosenki Międzynarodowej zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcace im. W. Jagiełły w Krasnymstawie. W  muzycznych zmaganiach wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu krasnostawskiego.

       Uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje umiejętności wokalne ale też lingwistyczne.
     W konkursie wykonawcy wykonywali dwie piosenki - jedną po polsku, a drugą w innym, wybranym języku.  Marcin zaśpiewał utwór „Wybacz” zespołu IRA oraz w języku angielskim Here I am     Bryana Adamsa.


    Jury w tym roku miało naprawdę trudne zadanie. Wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom wokalny i językowy. 
trum11

W kategorii solistów zwyciężyli: 
 I miejsce - Inga Iskra
II miejsce -  Monika Piotrowska
III miejsce -  Marcin Trumiński


  Wszystkim laureatom a szczególnie Marcinowi serdecznie gratulujemy! To już trzecie podium Marcina w tym miesiącu!!! Oby tak dalej!

 


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo