kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

1 000017 marca 2017r., Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu już po raz ósmy zorganizował Konkurs Piosenki „Śpiewo – Granie w Ekonomiku”.Honorowy Patronat nad nim objął Prezydent Miasta Zamość – Pan Andrzej Wnuk, Patronat Medialny sprawowała „Kronika Tygodnia”.

Jury w składzie: Jan Tokarzewski, Dariusz Tokarzewski ( zespół VOX), Joanna Piotrowska było pod wrażeniem przedstawionych prezentacji utworów muzycznych oraz wysokiego poziomu przygotowania wokalnego uczestników.

Do konkursu zgłosiło się 64 uczestników, wśród nich: soliści,  duety oraz akompaniatorzy. Marcin Trumiński uczeń klasy 3 technikum żywienia i usług gastronomicznych ZSP Nr 1 w Krasnymstawie reprezentował Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie.

Jury przyznało następujące nagrody:

w kategorii – soliści: I miejsce  Aleksandra Bełz z Gimnazjum nr 1 w Zamościu, II miejsce Marcin Trumiński z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie, III miejsce  Magdalena Romaszkoz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu. Wyróżnienie dla Jagody Chojan z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie.

w kategorii – zespoły: I miejsce Zespół wokalno-instrumentalny EARonicz II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, II miejsce Zespół Pozytywnie Zakręceni z Zespołu Szkół w Grabowcu, III miejsce Chór szkolny Echo z Publicznego Gimnazjum Komarów-Osada.

Przyznana została również Nagroda Publiczności, którą zdobył Duet z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu oraz Nagroda Dyrektora, którą otrzymał Marcin Trumiński z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

{gallery artykuly/2017/truminski}


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo