otw

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Pana Mariusza Iwanicza specjalistę do spraw sprzedaży i obsługi klienta z I Oddziału Banku PEKAO SA w Krasnymstawie.

Pan Iwanicz zapoznał uczniów klas 2 tz, 2 te, 4 tz z ofertą banku, szczególnie z korzyściami posiadania w banku PEKAO SA rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego czyli konta osobistego oraz przekazał tajniki dotyczące kredytów studenckich i mieszkaniowych. Dzięki takiemu spotkaniu młodzież miała także możliwość zobaczyć jak funkcjonuje bankowość mobilna, w komputerze, smartfonie lub tablecie.

Młodzi ludzie interesują się takimi nowinkami technologicznymi i  wiedza na ten temat na pewno im się przyda, gdy skończą szkołę i wejdą na rynek pracy lub rozpoczną studia. Wtedy bowiem posiadanie konta osobistego i korzystanie z bankowości mobilnej na pewno wypróbują w praktyce, na przykład płacąc za towary i usługi smartfonem lub kartą.

Jeżeli chcesz skorzystać usług bankowych zapraszamy do odwiedzenia banku:  https://www.pekao.com.pl/

I Oddziału Banku PEKAO SA w Krasnymstawie,

ul. Piłsudskiego 11