Z ogromną radością informujemy, że stypendium Prezesa Rady Ministrów 2020 otrzymała uczennica klasy IV  kształcąca się w zawodzie technik ekonomista - Magdalena Margol.

W ubiegłym roku szkolnym Magdalena uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Magda M

W 2020 roku 434 uczniów z województwa lubelskiego zostało uhonorowanych stypendium Prezesa Rady Ministrów, zaś 29 uczniów otrzymało stypendium Ministra Edukacji i Nauki za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021
Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane uczniowi szkoły kształcącej w formie dziennej, która umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Wyróżnienie przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.
Od roku szkolnego 2019/2020 wysokość stypendium została zwiększona z 2 580 zł do 3 000 zł.