kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

 

 

Sobota, 18 stycznia 2020r. była dniem balu studniówkowego w Zespole Szkół Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie. Na uroczystość przybyli: Pan Marek Nowosadzki – Wicestarosta Krasnostawski, Pani Ewa Nieścior – Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki, nauczyciele maturzystów, rodzice uczniów oraz najważniejsi – uczniowie klas maturalnych. W części oficjalnej uczniowie podziękowali szkole, Organowi Prowadzącemu oraz rodzicom za stworzenie korzystnych warunków do zdobywania wiedzy. Następnie głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół Nr 1, który przypomniał uczniom zasady, którymi warto się kierować w dorosłym życiu, życząc jednocześnie udanej zabawy. Pan Marek Nowosadzki podziękował w imieniu własnym oraz Pani Ewy Nieścior za zaproszenie, życząc świetnych wyników na egzaminach zawodowych i na zbliżającej się maturze. Podziękował także rodzicom za trud wychowania i dbania i edukację tegorocznych maturzystów, a cytując fraszkę Jan Kochanowskiego „Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli, którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.” życzył wszystkim udanej zabawy.

st

st11


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo