W piątek 6 grudnia przybył do naszej szkoły specjalny Gość. Przybycie tego Gościa świadczyło o tym, że wszyscy w tym roku byliśmy bardzo grzeczni. Atmosfera od razu zrobiła się wesoła. Ten sympatyczny przyjaciel postanowił odwiedzić wszystkie klasy naszej szkoły i sąsiadującej placówki Opiekuńczo-wychowawczej. Aby nie czuł się samotny w dniu swoich Imienin, towarzyszyli mu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przyodziani w mikołajkowe barwy, czyli kolor czerwony.

Oczywiście Nasi wspaniali uczniowie zasłużyli na coś słodkiego, wszyscy nauczyciele również otrzymali słodkie mikołajkowe babeczki i tak na wszelki wypadek rózgi dla zachowania zdrowego rozsądku i równowagi;)

Podsumowując tą magiczną wizytę było dużo radości i uśmiechu. Szkoda, że Święty Mikołaj odwiedza Nas tylko raz w roku…

mik