kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

 

W piątek 6 grudnia przybył do naszej szkoły specjalny Gość. Przybycie tego Gościa świadczyło o tym, że wszyscy w tym roku byliśmy bardzo grzeczni. Atmosfera od razu zrobiła się wesoła. Ten sympatyczny przyjaciel postanowił odwiedzić wszystkie klasy naszej szkoły i sąsiadującej placówki Opiekuńczo-wychowawczej. Aby nie czuł się samotny w dniu swoich Imienin, towarzyszyli mu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przyodziani w mikołajkowe barwy, czyli kolor czerwony.

Oczywiście Nasi wspaniali uczniowie zasłużyli na coś słodkiego, wszyscy nauczyciele również otrzymali słodkie mikołajkowe babeczki i tak na wszelki wypadek rózgi dla zachowania zdrowego rozsądku i równowagi;)

Podsumowując tą magiczną wizytę było dużo radości i uśmiechu. Szkoda, że Święty Mikołaj odwiedza Nas tylko raz w roku…

 

 mik


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo