kosciuszkoGodło PolskiZespół Szkół Nr 1

im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie

ul. Zamkowa 1, 22-300 Krasnystaw

tel/fax: (82) 576 37 55

e-mail: zspnr1.kosciuszko@gmail.com

Dzień Edukacji Narodowej upamiętnia powołanie przez polski Sejm 14 października 1773 r., z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, Komisji Edukacji Narodowej. Ale i tak wszyscy mówią potocznie o Dniu Nauczyciela.

 

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto, święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. W tym niezwykłym dniu pragniemy podziękować za pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy naszej szkoły. Dzięki Wam jest ona przyjazna, otwarta i coraz nowocześniejsza, a czas spędzany w jej murach z pewnością nie jest czasem straconym. Niech towarzyszy Wam przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej coraz lepszy kształt. Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nauczyć czegoś pożytecznego, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.

 den11

 

 


plan200x200dziennik200x200kulinarni

Oferta edukacyjna ZS nr 1

bip logo