ue

W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu rozpoczyna się rekrutacja do projektu "Od Szkolenia Do Zatrudnienia - YEI".

Zapraszamy :

• osoby w wieku 18 - 24 lata, chętne do udziału w przedsięwzięciu, które ukończyły liceum ogólnokształcące lub technikum w roku szkolnym 2018/2019 i nie planują podjęcia dalszej nauki w trybie dziennym ( ewentualnie planują kontynuację nauki w szkole policealnej i na studiach wyższych w trybie zaocznym)
  • lub osoby, w wieku 18-24 lata które ukończyły liceum ogólnokształcące, technikum, szkołę zawodową/branżową, gimnazjum w latach wcześniejszych i nie pracują i nie są zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne i nie uczą się w trybie dziennym

W ramach projektu realizowane będą kursy zawodowe:

1.Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej, terminala płatniczego, programów komputerowych oraz modułem Visual Decorator Merchandiser;

2. Magazynier z obsługą wózków jezdniowych z napędem mechanicznym wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej;

3-miesięczne staże.

Za kursy i staże przysługuje stypendium szkoleniowe i stażowe ok.1000 zł netto (na rękę)

Uczestnicy dodatkowo otrzymają wsparcie w postaci wyżywienia w trakcie zajęć oraz dofinansowanie kosztów dojazdów na zajęcia, a podczas kursów zawodowych i stażu zawodowego także refundację kosztów opieki nad dzieckiem do lat 7 lub osobą zależną.

Szkolenia rozpoczną się pod koniec maja 2019 roku.

Kontakt :

Michał Misiarz